Üye Girişi
Şifremi Unuttum
facebook instagram
facebook instagram
Sipariş ve Teslimat

  TESLİMAT

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 20 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin GONCA TEKSTİL ’in uzaklığına göre de kargo şirketi 1-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriGONCA TEKSTİL tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Vaavhome.com online mobilya alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Zamanla ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 20 (yirmi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir